Chci prodat

Uvažujete o prodeji své luxusní kabelky či doplňku? Obraťte se na nás. Nabízíme mnoho možností, ze kterých si jistě vyberete tu nejvhodnější pro Vás.

Kontaktujte nás

Komisní prodej v eshopu Pre-loved

Pokud chcete mít prodej zcela bez práce, ale zároveň co možná nejvýhodnější, pak zvažte komisní prodej. Ten funguje jednoduše – zboží k prodeji nám zašlete, také je možné sejít se osobně v Praze či okolí. Domluvíme se s Vámi na ceně a podmínkách prodeje. Po úspěšném prodeji Vám vyplatíme smluvenou částku.

V komisním prodeji si účtujeme pouze 15% provizi, minimální provize je 1000 Kč.

Více o komisním prodeji

Výkup

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob prodeje Vašeho zboží je nabídnout nám ho k výkupu. Po fyzickém prohlédnutí zboží Vám nabídneme cenu, kterou Vám můžeme ihned vyplatit.

Více o výkupu zboží

Zprostředkování ověření originality

Pokud se rozhodnete pro prodej prostřednictvím jiného serveru či platformy, stále je možné využít našich služeb ověření originality. Tu provádíme na základě fotografií (pokud je to možné) i řádně – tedy fyzicky. Poplatek za službu pak můžete započítat do ceny zboží, někdy si ji sami kupující rádi uhradí. Vás tak nebude ověření stát vlastně nic.

Více o ověření originality

Nejčastější otázky spojené s prodejem zboží

Je mé zboží vhodné pro prodej?

Každou věc do naší nabídky pečlivě vybíráme a nabízíme pouze takové zboží, jehož originalitu jsme schopni bezpečně posoudit a zaručit. Specializujeme se proto především na zboží značek: Louis Vuitton, Chanel, Gucci, Prada, Hermés, Dior, Burberry, Dolce & Gabbana, Saint Laurent, Bottega Veneta, Salvatore Ferragmo, Miu Miu, Longchamp, Jimmy Choo, Christian Louboutin, Manolo Blahnik, Cartier, Bulgari, Tiffany and Co., dále také Michael Kors, Furla a Coccinelle. Vždy záleží na konkrétním zboží, seznam značek není striktní a výběr zboží je vždy na našem uvážení.

Pro prodej je vhodné zboží ve výborném či dobrém stavu. Výrazně nošené zboží či zboží s většími vadami bývá už často neprodejné. Je dobré zboží před prodejem nechat opravit, my sami pak nabízíme službu renovace. Ta je vhodná pouze pro malý zlomek zboží, zato s ním ale udělá divy. Více o renovaci kabelek se dozvíte zde.

Zboží k prodeji nemusí mít původní balení, ani doklad, pokud však něco z toho má, prodej je snazší a rychlejší. Originalitu zboží posuzujeme sami – zboží řádně fyzicky před prodejem ověříme a máme jej na skladě.

Jak se domluví prodejní cena zboží?

Vždy se snažíme vyhovět klientovi, na druhou stranu se velmi dobře orientujeme na trhu second-handového luxusního zboží a víme, jakou má zboží hodnotu a jaká prodejní cena je přiměřená. Doporučíme Vám proto ideální prodejní cenu a zboží přijmeme do prodeje pouze v případě, že se domluvíme na ceně, kterou budeme považovat za adekvátní. Pokud byste přeci jen trval/a na svém, v některých případech jsme ochotni zařadit zboží i za vyšší cenu, než jakou považujeme za optimální, v takovém případě bychom ale požadovali úhradu nákladů spojených s vystavením zboží ve výši 1000 Kč (tedy pouze v případě, že se zboží nepodaří prodat).

Jak dlouho prodej trvá?

Obvykle zařadíme Vaše zboží do nabídky během 1-3 dnů a minimální doba prodeje jsou 2 měsíce od uzavření smlouvy. Maximální doba je pak 3 měsíce s tím, že je možné zboží kdykoli zlevnit a tím prodej o další měsíc prodloužit. Při správně zvolené prodejní ceně se zboží většinou prodá do měsíce.

Co se během prodeje děje s mým zbožím?

Vaše zboží po převzetí a odsouhlasení prodeje, prodejní ceny a výnosu pro Vás šetrně vyčistíme, zkontrolujeme jeho originalitu, poté jej nafotíme, popíšeme a přidáme do nabídky našeho eshopu. V případě Vašeho zájmu a pokud je to možné, můžeme Vám zprostředkovat také renovaci zboží.

V případě, že si zboží někdo objedná nebo zakoupí, zmizí z nabídky a po uhrazení (ihned kartou online či do 2 dnů bankovním převodem) jej odešleme zákazníkovi. Zboží je bezpečně zabaleno a pojištěno, pokud by byla Vašemu zboží kdykoli v průběhu prodeje způsobena jakákoli újma, ihned bychom Vám vyplatili smluvený výnos z prodeje. Při uzavření kupní smlouvy prostřednictvím komunikace na dálku (internetový nákup) musíme dodržet zákonnou 14 denní lhůtu na odstoupení od smlouvy (vrácení zboží). Pokud by došlo k odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží), bude zboží pečlivě zkontrolováno a zařazeno zpět do nabídky. V případě úspěšného prodeje (po uplynutí zákonné lhůty na vrácení) nám již nic nebrání vyplatit Vám výnos z prodeje převodem na bankovní účet.

Zaplatím něco Pre-loved za prodej zboží?

Standardně nám nebudete platit nic, provizi z prodeje si odečteme z prodejní ceny a vy dostanete smluvený výnos. Nic nebudete platit ani v případě, že se zboží neprodá a budeme Vám jej vracet po uplynutí minimální doby prodeje (2 měsíce).

Zpoplatněné máme případy, kdy nám zašlete do prodeje padělek, jelikož v takové situaci bychom neměli pokryté náklady spojené s ověřením originality zboží, nezbytnou administrativou a také balením a zasíláním zboží zpět. Celkové náklady činí 1000 Kč. Doporučujeme proto v případě sebemenších pochybností o originalitě zboží využít naší služby Ověření originality na základě fotografií. Za tuto službu si účtujeme 500 Kč a pokud bude Vaše zboží vyhodnoceno jako originální a rozhodnete se nám jej svěřit do prodeje, pak Vám částku za ověření vrátíme zpět.