O Pre-loved

Výraz pre-loved nemá v češtině ekvivalent, přitom je tak hezký a výstižný. Popisuje věc, která změnila majitele a je opět s láskou používána. Přesně o tom Pre-loved je – mělo by usnadnit prodej luxusních doplňků, které již nevyužijete a místo toho udělají radost někomu dalšímu.

Filozofie celé myšlenky je přitom ještě hlubší – v dnešním světě je všeho ohromný přebytek, každý si kupuje stále nové věci, ačkoli je nepotřebuje a často ani nevyužije. Platí to ve všech oblastech života a naše planeta tím čím dál více trpí. Tím, že naše starší věci poslouží někomu dalšímu a sami si uděláme radost krásnou věcí, od někoho, komu již nevyhovuje, můžeme docílit alespoň drobné změny. Čím dál více je mi toto jednání blízké také z důvodu, že se mi nové věci již příliš nelíbí – často vzhledově i kvalitou. Nacházím proto zalíbení ve starších vintage kouscích, které mají duši. Nejen takové věci naleznete v nabídce eshopu.

Pre-loved nemá ambice stát se velkou společností a konkurovat největším leaderům v oblasti prodeje použitého luxusního zboží na trhu. Smyslem Pre-loved je nabídnout osobní přístup, možná vytvořit komunitu milovnic pre-loved luxusního zboží, umožnit bezpečně prodávat a nakupovat zboží za rozumné ceny a být tu pro zákazníka.

Sledujte náš Instagram

Na našem Instagramu se dozvíte mnoho zajímavých informací – o kabelkách, o ověřování originality i o novinkách, na které se můžete těšit. Také nové zboží uvidíte na Instagramu hned z první ruky.

Jít na náš Instagram