Služby

Eshop Pre-loved

Zde naleznete aktuální nabídku našeho zboží. Veškeré zboží je přijaté do komisního prodeje nebo vykoupené od našich zákaznic či je přímo majetkem naší společnosti. Takové zboží prošlo kontrolou originality, čištěním, v některých případech také renovací a sami jsme jej pro Vás nafotili a popsali. Zboží máme na skladě a v případě, že máte o zboží zájem, stačí jej standardní cestou objednat a nechat si zaslat. V případě Vašeho zájmu je možné domluvit se také na osobním setkání a prohlédnutí zboží (pouze Praha a okolí).

Přejít do eshopu

Zprostředkování prodeje zboží

Pokud vlastníte kabelky či doplňky luxusních značek, které již nevyužijete, můžete je prostřednictvím naší společnosti prodat. Nabízíme několik možností prodeje, podrobnosti naleznete zde.

Podívat se na možnosti prodeje Vašeho zboží

Ebook

Ověřování originality luxusního zboží

Abyste měli možnost odhalit tajemství ověřování originality luxusního zboží, napsala jsem pro Vás Ebook. Ten obsahuje naprosto nezbytné informace pro porozumění tomu, jak ověřování originality probíhá a v čem skutečně tkví rozdíl mezi originálem a padělkem. Ebook je vzdělávacím nástrojem pro všechny, kteří kupují luxusní zboží z druhé ruky a samozřejmě také pro ty, které samotná autentifikace zajímá do hloubky a chtěli by se jí věnovat.

Přejít na stránku ebooku

Ověření originality

Nabízíme službu ověřování originality luxusního zboží v několika variantách, abychom uspokojili všechny potřeby zákazníků. Originalitu ověřujeme na základě fotografií i řádně – tedy fyzicky. Podívejte se na přehled možností autentifikace.

Podívat se na možnosti ověření originality

Renovace kabelek

Abychom prodloužili luxusním kabelkám život nebo jej vdechli zpět kousku, který již má své vady na kráse, neustále vyvíjíme dovednosti v renovaci kabelek. Jsme schopni zacelit oděrky a odřené rohy, zabarvit flíčky či barevně sjednotit celou kabelku.

Největší úspěch renovace slaví kabelky z jemné hladké kůže černé barvy, třeba oblíbená Chanel Flap Bag nebo Lady Dior.

Kabelky z hrubé kůže nebo takové, které jsou vyrobeny z kůže s povrchovou úpravou, nejsou schopné pojmout barevné pigmenty a může na nich proto ulpět vrstva barvy. U kabelek výrazných barev je pak problematické namíchat naprosto stejný odstín barvy a ne vždy taková barva perfektně kryje.

Zda je právě Vaše kabelka vhodná k renovaci, se dozvíte snadno, zašlete nám fotografie celé kabelky i jejich největších nedostatků a poradíme Vám.

Cena renovace se obvykle pohybuje od 1000 Kč do 5000 Kč – záleží na rozsahu nedostatků a zejména na náročnosti provedení celé renovace.

Podívat se na možnosti renovace kabelky

Odborná konzultace

Luxusní zboží je naší vášní. Věnujeme se jeho prodeji, ověřování originality, čištění i renovaci. Máme zmapované aktuální i starší kolekce a zaměřujeme se především na značky Louis Vuitton, Chanel, Gucci, Dior, Prada, Hermès, Dolce & Gabbana a mnoho dalších. Můžeme Vám pomoci s výběrem nové kabelky, vytříděním luxusního zboží k prodeji nebo třeba nalezením ideálního dárku pro maminku.

Pokud máte jakýkoli dotaz, můžete využít naší odborné konzultace. Díky tomu, že je komunikace s námi zpoplatněna, dostanete při vyřizování emailů vždy přednost a Vašemu dotazu se budeme věnovat s maximálním úsilím.

V případě, že bychom Vám nebyli schopni poskytnout dostatečně kvalitní radu, odpověď či pomoc, poplatek Vám samozřejmě ihned vrátíme.