Výkup zboží

Nechat si zboží vykoupit je pro Vás tou nejrychlejší variantou prodeje. Po fyzickém prohlédnutí zboží Vám nabídneme částku, za kterou můžeme dané zboží odkoupit. Peníze vyplácíme neprodleným převodem na účet.

Pokud máte zájem o předběžné nacenění svého zboží, zašlete nám jeho fotografie, pokud budete s cenovým rozmezím souhlasit, domluvíme se s Vámi na předání a fyzickém prohlédnutí zboží – to obvykle probíhá zasláním poštou či jinou přepravní společností.

Mám zájem o nacenění

Po obdržení zboží Vás budeme kontaktovat s konkrétní cenovou nabídkou.

V případě, že byste nesouhlasili s cenou, ačkoli by korespondovala s předběžně sdělenými cenami po emailu, museli bychom Vás požádat o úhradu nákladů spojených se zasláním zpět 200 Kč. Pokud byste nám zaslali k prodeji padělek, museli bychom Vás požádat o úhradu nákladů spojených s autentifikací a zasláním zpět 1000 Kč.

Ve chvíli naceňování zboží může být originalita kontrolována pouze zběžně, před samotným zařazením zboží do nabídky eshopu probíhá řádná a důkladná kontrola autenticity.

Výkupní částky jsou výrazně nižší, než možný výnos v komisním prodeji. To zejména z důvodu, že přejímáme riziko, že se zboží nepodaří prodat ani po několikerém zlevnění. Pokud Vaší kabelku budeme chtít prodávat za 20 000 Kč, obdrželi byste v komisním prodeji 17000 Kč. Výkupní cena by se přitom pohybovala mezi 10 000 a 15 000 Kč.